Mūsdienu pastaigu safari radās Luangvas ielejā 60. gadu sākumā – šo mākslu kopš tā laika ir pilnveidojusi virkne veco skolu profesionālo gidu, īpaši Zambijā un Zimbabvē. Tas noteikti ir labākais veids, kā izbaudīt Āfrikas dabu, to daudzveidīgos biotopus un zīdītāju, rāpuļu, kukaiņu un putnu mītni. Tas ir diezgan trāpīgs termins, lai aprakstītu dažādas pasatigu iespējas; ieskaitot īsas takas, ekspedīcijas braucienus ar mugursomām un safari uz ložu bāzes ar transportlīdzekļu un laivu bruacieniem. Zimbabvē jūs piedzīvosiet tādas emociajs un skatus, kādus citur nav iespējams redzēt un piedzīvot.

Safari

Safari

Zemākā Zambezi piedāvā īpaši labu reljefu un šķirni pastaigu trasēm. Šī teritorija ir bagāta ar medībām un ir pazīstama ar savu putnu dzīvi. Šajās takās ir sastopamas lielas un mazas dzīvnikeu sugas, tajā skaitā – Zilonis, Bufalo, Lauva, Leopards, Begimoti, dažādas antilopes sugas un citas mazākas sugas. Kayila un Mvambašii upi Lodge Zambezi apakšdaļas Zambijas piekrastē galvenokārt izmanto pastaigām. Transportlīdzekļus un laivas bieži izmanto, lai piekļūtu īpaši interesējošām zonām, vai arī, ja ir liela  aktivitāte, tiek izmantoti bruņoti profesionālie gidi un kuģi, lai atrastu un izskaidrotu daudzus aizraujošus aspektus šajās teritorijās. No Kayila Lodge viesiem ir iespēja iepazīt privāto spēļu svētnīcu un ”Chinwags Game Management” zonu kājām. Pārgājieni uz tuvējo eskarpumu ar apmeklējumiem pie saviem dabiskajiem baseiniem un ūdenskritumiem vienmēr sagādā atzinību. Šī teritorija ir labi pazīstama Samango pērtiķu populācijai.Mwambashi River Lodge atrodas lejup pa straumi nomaļajā Zambezi nacionālajā parkā. Šī ir samērā neizpētīta teritorija un piedāvā dažādu sugu medījamos dzīvniekus dažādos biotopos. Teritorija ir labi pazīstama ar savu veselīgo populāciju un apdraudēto ’’Wild Dog’’.

Nopietna safari entuziastiem ļoti ieteicama minimālā 3 nakts uzturēšanās Mwambashi River Lodge.

Ieteicamākie pastaigu safari galamērķi Zimbabvē:

Skatīt balto degunradzi blakus Matobo.

No Zambezi upes nesadalītā Zambezi eskarpuma un neauglīgajiem, stiklainajiem ūdeņiem, Manco Pools NP noteikti ir pelnījis UNESCO Pasaules mantojuma statusu. Tās ekosistēma ir unikāla: atklātas palieņu palienes, krūmāji, saldie zālāji un jaukti akāciju un milzu sarkankoka meži, kas visi sadzīvo ar savvaļas dzīvniekiem (tostarp vairāk nekā 12 000 ziloņu, 8000 bifeļu, neskaitāmi plēsēji un savairojušies putni).

Izbaudiet pastaigu patruļas ar “Victoria Falls” pretaizdzīšanas vienību.Zimbabves dienvidos “Camp Amalinda” piedāvā vēsturiskas pastaigas iespaidīgajā “Matobo Hills” ar vairāk nekā 2000 Sanrožas mākslas vietām.

Ziloņa acs Hwange NP piedāvā pastaigas safari, kas parāda parka un tā apkārtnes.

Šī ir lieliska piredze aktīva un piedzīvojumiem bagāta galamērķa meklētājiem. Šīs vietas jūs vēlēsieties apmeklēt vēl , jo brīnišķīgā daba un iespaidi , kurus jūs piedzīvosiet būs tā vērti, lai atgriztos.