Naudas krāšanas veidi

Neatkarīgi no tā, kur atrodaties finanšu ceļojumā, jums jāzina, ka ikvienam ir iespējams mainīt savu finanšu dzīvi un sākt ietaupīt naudu. Dažreiz viss, kas nepieciešams, ir pirmais solis pareizajā virzienā, lai lietas virzītos jūsu labā. Bet, tāpat kā lielākajā daļā lietu, dažreiz pats pirmais solis ir grūtākais posms. Tāpēc mēs izveidojām šo padomu sarakstu, kā ietaupīt naudu. Neviena no šīm taktikām pati par sevi nemainīs dzīvi, taču laika gaitā tās var mainīt diezgan daudz, ja spējat ieviest vairākas. Daži no šiem ieteikumiem prasa tikai dažas minūtes, bet citi prasa mazliet regulāru piepūli. Tomēr tie visi ir neticami vienkārši – tos var izdarīt ikviens. Tātad turpinājumā naudas krāšanas veidi, kas noderēs katram.

1. Naudas krāšanas veids – nomainīt banku

Ja jūs maksājat ikmēneša maksu par savu norēķinu kontu vai krājkontu, jums būtu izdevīgi izpētīt dažus jaunāko banku piedāvājumus. Dažas no labākajām bankām piedāvā prēmijas ne tikai par konta atvēršanu un tiešā depozīta izveidošanu, bet dažas piedāvā pievilcīgas procentu likmes arī jauniem klientiem.

2. Naudas krāšanas veids – izslēdziet televizoru.

Viens liels un labs veids, kā ietaupīt naudu, ir krasi samazināt televizora skatīšanās daudzumu. Tam ir daudz finansiālu ieguvumu: mazāki izdevumi tērēšanai dēļ rosinošām reklāmām TV, mazāks elektrības rēķins (un, iespējams, mazāks kabeļtelevīzijas rēķins, ja pazemināsiet abonementa cenu), vairāk laika pievērsties citām dzīves lietām – piemēram, sākt bizness – un tā tālāk.
Vai vēlaties spert soli tālāk? Apsveriet iespēju pilnībā pārtraukt skatīties TV un lauzt līgumu ar pakalpojuma nodrošinātāju.

3. Pārtrauciet kolekcionēšanu un sāciet pārdot

Bija laiks, kad cilvēki domāja, ka viņu kolekcijas nes viņiem bagātību. Neuzkrājiet priekšmetus, kuru vērtība ir apšaubāma. Un, ja vēlaties atgūt daļu naudas, ko jau esat iztērējis kolekcionējamiem priekšmetiem, varat sākt to pārdošanu tagad.

4. Saprātīgi izmantojiet kredītkartes

Ja jums ir ieradums pārtērēt vairāk tieši ar kredītkartēm, paslēpiet savas kartes un glabājiet tās drošā vietā jūsu mājās, nevis makā. Turot karti neredzamā un nemanāmā stāvoklī, tas varētu palīdzēt mazināt kārdinājumu, kamēr esat prom. Vai jums jau ir problēmas ar sliktu kredītu? Piesakieties sliktas kredītkartes kredītkartei un atjaunojiet kredītkartes, veicot lēnus, konsekventus tēriņus pamata lietām.
Mūsu saraksts nav garš, bet iesakām ielūkoties vēl citā blogā, kas arī stāsta par veidiem, kā iekrāt naudu.