Pirmajā acu uzmetienā Igaunija varētu neasociēt vairumu cilvēku ar piedzīvojumu tūrismu, bet valsts kalpo visai pieklājīgai aktivitāšu atlasei no šaušanas loka līdz pastaigām Tallinas malā, 175 metrus no zemes.  Igaunijā ir daudz aktīvo atpūšu iespēju, kā ziemā tā vasarā. Visi aktīvu atpūtu cienītāji varēs atrast sev tīkamāko aktivitāšu veidu, bet, protams, ir arī iespēja atpūsties kādā no SPA un nakšņot izvēlētājā viesnicā Tallinas centrā vai arī kādā no citām Igaunijas vietām! Ir arī plaša izvēla ar kulinārijas brīnumiem. Varēsiet atrast tradicionālo virtuvi, kā arī dažādas citu veidu iecienītākās virtuves izlases. Rakstā atradīsiet iecienītākās vietas Igaunijā aktīvo atpūtu cienītājiem. Igaunijas tūrisms – lieliska iespēja īsam, bet atmiņā paliekošam ceļojumam, ko atcerēsies gan pieaugušie, gan bērni.

Igaunijas tūrisms

Igaunijas tūrisms

Igaunijas garākā zip-līnija Kiviõli piedzīvojumu centrā

IDA-Viru maakond, Kiviõli linn

Igaunijas garākā ZIP līnija noteikti ir viena no aizraujošākajām vietām Kiviõli piedzīvojumu centrā. Brauciens sākas no kalna uzceltā torņa un iet 600 m gar kabeli ar ātrumu līdz 80 km/h. Kabeļa galā ir droša bremžu sistēma. Papildus zip-oderējumam var braukt uz kalnu auto kursa, kas no kalna augšas stiepjas lejup pa slēpošanas nogāzi. Bērni var vadīt mazus elektriskos un ar benzīnu darbināmus transportlīdzekļus, un piedzīvojumu spēles, kas līdzinās dārgumu medībām, tiek piedāvātas visai ģimenei. Var paķert kaut ko ēdamu pie “Hill Café”, kas atrodas centra galvenajā ēkā.

Pastaiga Tallinas TV torņa jumta malā, 175 m no zemes!

Harju maakond, Pirita linnaosa

TV tornis piedāvā ekstrēmu pievilcību, ko sauc par Walk On The Edge, kas notiek torņa apskates platformas jumta malā. 175 m virs zemes līdz pat četriem cilvēkiem vienlaikus var staigāt pilnu apli ap torni. Pastaiga malā ilgst aptuveni 30 minūtes; tās laikā no jums tiks uzņemti BEZMAKSAS FOTOATTĒLI.

Ziemā var izbaudīt kādu no slēpošanas trasēm. Ir iespēja izīrīet distanču slēpes , kā arī kalnu slēpes. Bērniem ir iespēja izīrēt pūšļus ar kuriem var laisties lejā no ierīkotā kalniņa. Viena no vietām , kuru ziemā var apmeklēt ir Kiviõli piedzīvojumu centrs. Kiviõli Piedzīvojumu centrs atrodas vecā pelnu kalna nogāzēs uz ziemeļiem no pilsētas centra. Kalns ir sadalīts divās daļās – viena puse ir slēpošanas nogāze ar kalnu takām, sniega trašu parks. Vasarā tas pārvēršas par sliežu ceļu, kā arī sliežu ceļu, kas paredzēts kalnu un kalnu transportlīdzekļiem, un 700 metru garu ceļa līniju.

Ja vēlaties doties aktīvā izbraucienā ar distanču slēpēm, tad to varēs īstenot pilsētā ottapē. Šī ir iecienīta vieta igauņiem , kā arī Igaunijas viesiem. Ir pieejami dažādas trases garumi.

Igaunijas iespējas aktīvai atpūtai ir daudz un dažādas , tikai katram ir jāatros sev piemērotākā aktivitāte vai arī jāļaujas jaunu piedzīvojumu trakumam.