Redaktoru piezīme: Kad mēs pirmo reizi sastādījām šo vietu aprakstus, lai 2020. gadā veiktu lielu ceļojumu, mums nebija ne mazākās nojausmas par to, kā šis gads izvērtīsies. Tagad daudzi notikumi, kurus mēs gaidījām, ir atcelti vai atlikti, restorāni un uzņēmumi ir slēgti, un ceļojumu ierobežojumi ir drastiski. Tomēr sapņot neviens nav aizliedzis. Mēs ceram, ka šis raksts arī turpmāk būs iedvesmas avots, radīs idejas jūsu nākamajam piedzīvojumam un palīdzēs droši apmierināt ceļošanas vēlmi.

2020. gada ceļojumi

2020. gada galamērķi

Atitlan ezers Gvatemalā

Tikpat valdzinošs kā Itālijas Komo ezers, bet bez pūļiem un Klūnija. Jūs varētu viegli kļūdīties un Atitlán ezeru nodēvēt par vienu no Ziemeļitālijas slavenajiem ezeriem, kas attēlots pastkartēs. Tas ir skaits un krāšņs – gredzenots ar kalniem, savvaļas puķēm, dzīvespriecīgiem ciematiem un trim vulkāniem miglainā horizonta malā. Galvenā atšķirība būs kredītkartes rēķins ceļojuma beigās.

Tas ir vairāk nekā tikai nedēļas nogales ceļojums, lai pievērstos Antigvas ceļam. Pārbaudīt ir vairāk nekā divpadsmit pilsētas pie ezera un lētas laivas, ar kurām jūs varēsiet pārcelties no labi attīstītām pilsētām, kas ir ideāli piemērotas iepirkšanās vietām, līdz mierīgām hipiju atkāpšanās vietām, lētām mugursomu patvēruma vietām ar lieliskiem bāriem un sīkie pamatiedzīvotāju ciemati. Iet pārgājienos. Dodieties smaiļot un vienkārši baudiet.

Milvokī, Viskonsīna

Šī pilsēta ir ar stingrām vidusrietumu saknēm, un tā aug, ir novatoriska un gatava pārsteigt tūristus. Šajā Midwestern metropolē ir visas lielās pilsētas apskates vietas, kuras vēlaties – modernas ēdināšanas zāles, atšķirīgas apkaimes, Calatrava projektētais mākslas muzejs – mazākā, draudzīgākā, lētākā iepakojumā nekā tuvējā Čikāga. Un, lai gan jūs vēlaties izvairīties no faktiskas apmeklēšanas DNC laikā jūlija vidū, jūs varat izmantot pilsētas priekšrocības, nakšņojot labākajās viesnīcās atjaunotajā centrā.

Singapūra

Dažu gadu laikā jūs nevarēsit runāt par ilgtspējīgām pilsētām, vispirms nepieminot Singapūru. Mūsdienīga, daudzveidīga un efektīva šī urbanizētā sala importē 90% produkcijas un lielu daļu ūdens. Tas tikai nozīmē, ka dabas saglabāšana nav abstrakts – tas ir eksistenciāls jautājums.

Visur, kur jūs skatāties, Singapūra strauji virzās uz ilgtspējību, vai tā būtu maza mēroga (lauksaimniecība uz jumta, viesnīcas ar nulles oglekļa dioksīda nospiedumu, pārtikas atkritumi, kas izgudroti izgudroti kokteiļu bāros) vai masīvi, uzkrītoši paziņojumi. Milzīgi, ar saules enerģiju darbināmi “SuperTrees” nodrošina enerģiju futūristiskai pilsētas zaļajai telpai, un pasaulē lielākais iekštelpu ūdenskritums darbojas ar pārstrādātu lietus ūdeni.